Acapulco Resort & Convention & Spa ile Kusursuz Bir Tatil

Sadece kimlik kartınız ile giriş yapabileceğiniz Kıbrıs’ta, bir hafta sonu kaçamağı ya da uzunca bir yaz tatili planlıyorsanız, gidebileceğiniz en güzel otellerden bir tanesi hiç şüphesiz Acapulco Resort & Convention & Spa. Tam pansiyon plus konsepti ile hizmet veren Acapulco Resort, sizler için her şeyi düşünen ve Kıbrıs’ın popüler tesislerine nazaran daha ekonomik olan otellerinden bir tanesi. Girne’nin Çatalköy mevkiinde konumlanmış tesis, denize sıfır konumu ile en ideal otellerden birisidir.

Acapulco Resort & Convention & Spa ile Kusursuz Bir Tatil - genel görünüm

Bugünkü yazımızda sizler için “Neden Acapulco’da tatil?” sorusunu yanıtlayacağız. Siz de, bu tesisi daha yakından tanımak isterseniz, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Muhteşem Bir Plaj, Harika Pek Çok Havuz

Acapulco Resort içerisinde, ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz ancak en önemlisi; burası denize sıfır konumu ile özel bir plaja sahip ve bunun yanında harika pek çok havuzu mevcut. Açık havuzlara bağlı 5 adet kaydırağı ile aynı zamanda aquaparklı bir otel olma özelliğini de taşıyan tesiste; dilerseniz havuzlarda, dilerseniz masmavi sonsuz denizde yüzebiliyor ve plajda güneşlenebiliyorsunuz.

Acapulco Resort & Convention & Spa ile Kusursuz Bir Tatil - aquapark

Çocuklara Özel Ücretlendirme ve Eğlence

Kıbrıs’ın pek çok oteli, 0-11 yaş arası ilk çocuğu ücretsiz olarak otele konuk alırken, diğer çocuklardan tam ücret alabiliyor; ancak Acapulco 0-6 yaş arası ilk iki çocuğunuzu ücretsiz kabul ederken aynı zamanda 7-11 yaş arası çocuklara %50 indirim uyguluyor. Ayrıca, çocuklarınız için harika aktiviteler de bu otelde yer almakta. Bakıldığında, Aquaparklı muhteşem bir çocuk havuzuna sahip olan Acapulco, minik misafirlerinin eğlenmesi için gözetim altında bir çocuk kulübü de kurmuş. Bu çocuk kulübünde, gözetim altında eğitici ve öğretici oyunlar oynatılıyor.

Acapulco Resort & Convention & Spa ile Kusursuz Bir Tatil - lunapark

Son olarak, çocuklara özel, plajda harika bir lunapark olduğunu da hatırlatalım! Bu tatilde, çocuklarınızın da hak ettikleri tatile kavuşmalarını isterseniz, tavsiyemiz kesinlikle burası.

Lüks Otelde Spa Hizmeti

Acapulco içerisinde, dinlenmeniz adına muhteşem bir Spa merkezi olduğunu biliyor muydunuz? Ocean Spa & Wellness, benzersiz ve egzotik terapi seçenekleri, uzman terapistleri ve elbette geniş alanı ile sizlere yenilenme vadediyor.

Acapulco Resort & Convention & Spa ile Kusursuz Bir Tatil - oceans spa

Terapistler, uzman ve sertifikalı olarak sizlere gelenekselden moderne pek çok terapi çeşidini uygulayabiliyorlar. Hindistan baş masajından dört el Hawai masajına; şifalı bitki keseleri ile masajdan, Abliyanga terapisine kadar geniş bir hizmet portföyü bulunan Spa merkezinde, siz de hem vücudunuzu hem de ruhunuzu yenileyebilir, tatilden zinde bir biçimde dönebilirsiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatı ile Ekonomik Tatil

Acapulco, 2019’da gelecek olan misafirlerine erken rezervasyonda indirimli fiyat garantisi sunan Kıbrıs otellerinden bir tanesi. Her yaştan kesime hitap eden, Spa merkezi, havuzu, özel plajı ve gece aktiviteleri ile her şey dahil bir otel olan Acapulco’da siz de normal sezon fiyatlarına nazaran çok daha ucuza tatil yapabilirsiniz.