Bu yaz tatilinizi Kıbrıs’ta Yapın!

Bu yaz tatilinizi Kıbrıs’ta Yapın!

Tatil yapmak hepimiz için oldukça önemlidir. Tüm kış aylarının, tüm çalışma ve okul aylarının ardından hepimiz konforlu ve bir o kadar da dinlendirici bir tatili hak etmişizdir. Herkes dinlenmek için sakin ve bir o kadar da eğlenceli, konforlu tatil rotaları bulmak isterler. Aynı zamanda insanlar tatil yaparlarken günlük yaşamın koşuşturmasını ve stresini hatırlatacak olacak şehir görünümlü yerleri çok fazla tercih etmezler. Daha çok doğa ile iç içe olunan, doğal güzellikler açısından oldukça zengin ve sakin tatil yerleri turistlerin ve yerlilerin tatil için tercih edecekleri yerlerin en başında gelir. Bu konuda oldukça titiz davranırlar.

Bu yaz tatilinizi Kıbrıs’ta Yapın! - kıbrıs yaz tatili

9000 Yıllık Kıbrıs Tarihi

Kıbrıs yukarıda saydığımız tatil kıstaslarının hepsini içinde barındırıyor. Kıbrıs hem doğal güzelliklerin buluşma noktasıdır hem de iklim açısından tatile oldukça elverişli bir yerdir. İklim de tatil yapılacak yerler için oldukça önemlidir. Kıbrıs hiç el değmemiş, asla tahribata uğramamış çok güzel ve doğal sahilleri de içerisinde bulundurur. Kıbrıs hem 9000 yıllık bir tarihe, hem birçok bitki türüne hem de koruma altına alınmış caretta caretta kaplumbağaları gibi birçok hayvana da ev sahipliği yapmaktadır. Kıbrıs’ın bu eşsiz doğası birçok kişi tarafından hayranlıkla karşılanmaktadır. Kıbrıs her kültürden ve medeniyetten izler taşımaktadır. Öyle ki adada dolaşırken birçok tarihi unsurla karşılaşmanız adeta bir an meselesidir. Kendinizi bir tarih belgeseli içerisinde hissedebilirsiniz.

Bu yaz tatilinizi Kıbrıs’ta Yapın! - kıbrıs kralların mezarı

Ekonomik Oteller

Kıbrıs otelleri hakkında konuşmak gerekirse, bu oteller her cebe her bütçeye uygun birbirinden ayrılır. Öncelikle Kıbrıs otelleri oldukça kapsamlıdır. Eğlence, konaklama, spa, mutfak vs. her çeşit hizmet açısından sizleri tatmine ulaştırır. Hemen hemen her otelin kendine özel o hiç el değmemiş sahil ve altın kumsalı vardır. Diğer otellerin aksine yalnızca havuza girme değil mükemmel sahillerde denize girme fırsatını da size sunar. İsterseniz 5 yıldızlı isterseniz 3 yıldızlı, herkese göre oteller mevcuttur. Otellerin animasyonları, gösterileri ve konserleri yaz boyunca hiç durmadan devam eder. Kıbrıs’a geldiğinizde buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Artık yeni tatil rotanız kuşkusuz muntazam tarihi dokusu ve plajlarıyla Kıbrıs olacak.

Bu yaz tatilinizi Kıbrıs’ta Yapın! - kıbrıs ekonomik oteller