Büyük Anadolu Girne Otel

Yaz tatilinin eşsiz güzellik seçenekleri yine Girne’de buluşuyor. Büyük Anadolu Girne Otel Kıbrıs turizm cennetinin Girne şehrinde bulunmaktadır. Tatilcilerin gözdesi haline gelen otel doğayla iç içe olan yaşamı, bunun yanında deniz ve dağ manzarası ile de size bir kartpostalın içindeymiş hissi uyandırmaktadır.

Büyük Anadolu Girne Otel Genel

Büyük Anadolu Girne Hotel ve Hizmetleri

Sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti sunan Büyük Anadolu Girne Hotel akşamları da birçok aktivite hizmeti sunmaktadır. Snack restoranda havuz manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlarken internet, gazete, televizyon ile haberleri ve gündemi yakından takip edebilirsiniz. Düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz otel aynı zamanda araç kiralama, konaklama ve spor hizmetleri ile de müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Bütün bir yılın stresini atacağınız sauna, lobi de bilardo keyfi, yurt dışından birçok eğlence ve yarışmalara ev sahipliği yapan programlar, havuz sonrasında dinlenmek ve keyifli dakikalar geçirmek için bulunan snack restoran, sabah, öğle ve akşam yemek keyfi için Anatolia restoran ile otelin eşsiz hizmetlerinden istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren lobi, resepsiyon personeli ile her türlü görüş, öneri ve sorunları anında çözümleme hizmeti sunulmaktadır. Güler yüzlü otel ekibi sayesinde otel müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Mavilikler içinde Kıbrıs’ın en iyi havuzu özelliği taşıyan havuzda tüm gün keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Sigara kullanan müşteriler için sigara kullanılan ve sigara kullanılmayan oda tercihleri sunulmaktadır. Bunun için rezervasyon sırasında resepsiyona bildirilmesi gerekmektedir.

Büyük Anadolu Girne Otel Oda

Büyük Anadolu Girne Hotel Ulaşım

Büyük Anadolu Girne Hotel bulunduğu konum itibariyle de müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Ercan havalimanına 35 km uzaklıkta bulunan otel şehir merkezine de 1 km uzaklıkta yer almaktadır. Otel Lefkoşa yol üzerinde bulunduğundan farklı yerlere gitmek isteyen müşteriler taksi ya da özel taksi ile de ulaşımlarını sağlamaktadır. Otelin servis imkanı ile denize 5 dakika da ulaşım sağlanmaktadır. Uçak saatleri otele bildirilerek havalimanından otel servisleri de kullanıma sunulmaktadır. Taksi ya da KIBHAS minibüsleri ile de havalimanından otele ulaşım sağlanabilir olması birçok kişi tarafından otelin tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Kıbrıs ailecek keyifli tatil imkanı sunarak çarşı, pazar, tarihi ve turistik yerleri gezmenize yardımcı en iyi rehberdir.

Büyük Anadolu Girne Otel Havuz