Dorana Hotel

Kıbrıs’ın mükemmel şehri Girne merkezde yer alan Dorana Hotel sadelik, konfor ve nezih bir mekan da tatil yapmak isteyenler için misafirlerine kapılarını açıyor. 3 aile odası ile birlikte 27 standart oda bulunduran hotel çalışanları ile aile ortamını sizlere sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan otel müdürü ve personelleri ile dilediğiniz her an 24 saat açık resepsiyon ile istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunmasından dolayı her yere ulaşım sağlanabilen otelde birçok yere kolay ulaşım sayesinde gidebilir ve Girne’nin tarihi ve turistik zenginliklerini keşfedebilirsiniz. Müşterilerin oteli tercih etmelerinde ki en büyük etken ise kendilerini evlerinde gibi huzur ve güven içinde hissederek tatillerini geçirmeleri ve sonlandırmalarıdır. Personellerin güler yüzü ve ekip halindeki çalışmaları sayesinde müşteriler memnuniyet ile otelden ayrılmaktadırlar.

Dorana Hotel plaj

Dorana Hotel ve Hizmet Zenginliği

Dorana Hotel müşterilerini iş ve sosyal hayatta düşünerek birçok aktivite yapmalarına da ev sahipliği yapmaktadır. Dorana Hotel müşterileri için özel eğlence düzenleme olanağı sunması yanında, iş adamları için ise otel restoranı saat 10 dan itibaren toplantı salonu haline dönüştürülebiliyor. 24 saat hizmet veren alkollü ve alkolsüz içecek bulabileceğiniz lobi bar, kendine ait araç park yeri ve bahçe, misafirlerine ücretsiz servis imkanı ile plaj imkanı sunmaktadır.

Dorana Hotel genel

Dorana Hotel konum itibari ile Girne şehir merkezinde yer almaktadır. Her yere yürüyerek ulaşım sağlayabileceğiniz bir ortamda bulunması çarşı, pazar, hastane gibi ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır. Tarihi Girne Kalesi, Tarihi Marina ya da tarihi çarşıya 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezi, bar ve lokantaların iç içe olduğu konumda olması da müşteriler için sıradanlık dışına çıkmalarını sağlıyor.

Hem sunulan imkanlardan yararlanmak hem de özel olarak isteklerinizi belirtmek için 7 gün 24 saat otel resepsiyonunu arayarak bilgi alabilir, oda tercihinizi yapabilirsiniz. Aile ortamında aileniz ile birlikte güzel ve şık bir tatil yapma imkanı sunan Dorana Hotel personeli, konumu ve içeriği ile tatil sevenleri beklemektedir.

Dorana Hotel oda