Evolve Park Hotel

Kıbrıs Gazimağusa bölgesi tarihi yapılarının yanı sıra kumsalları, denizi ve adanın en uzak yerine bile birkaç saatlik araba mesafesinde olması sayesinde oldukça popülerdir. Gazimağusa bölgesi aynı zamanda Kıbrıs’ın en gözde otellerine de ev sahipliği yapmaktadır. Bu oteller içerisinde özellikle tam bir şehir oteli olan Evolve Park Hotel yer alır. Otel seçimi önemli konulardan birisidir. Doğru otel seçimi güzel bir tatilin başlangıcıdır. Otel seçimi yapılırken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Otelin konumu, ulaşım olanakları, ek hizmetler, oda yapısı ve havuz tipi gibi birçok önemli noktaya dikkat edilirse harika otel seçimi yapılabilir. Kolay ulaşımı olan ve birçok hizmeti ile herkesin ilgisini çeken Evolve Park Hotel güzel tatiller için iyi bir seçenektir. Bu otel sayesinde farklı hizmetlerden yararlanmak ve eşsiz tatilin tadı çıkarmak mümkün olacaktır.

Evolve Park Hotel

Evolve Park Hotel Ercan havalimanına 40 km uzaklıkta bulunmaktadır. Denize uzaklığı ise yaklaşık 750 metredir. Sahil uzunluğu 150 metre olup sahili kumdur. Tesis şehir merkezinde yer almakta olup, plaj olarak halk plajı kullanılmaktadır.

Evolve Park Hotel’den çeşitli yollarla rezervasyon yapabilirsiniz fakat bunların arasında en ekonomik ve avantajlı olanı uçaklı Kıbrıs paketleridir. Bu sayede ücretsiz transfer hizmetlerinden de faydalanabilir ve rahatça havalimanından otele, otelden havalimanına çift yönlü ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evolve Park Hotel Hizmetleri

Evolve Park Hotel farklı oda seçenekleri ve ek avantajlarıyla herkesin ilgisini çekiyor. İster eşinizle ister ailenizle konaklayabileceğiniz bu otel, şehir merkezinde bulunduğundan dilediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evolve Park Hotel ısıtmalı ve kapalı yüzme havuzuyla her mevsim hizmet sunmaktadır. Bu sayede mevsim fark etmeksizin harika bir yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Özel tasarım olan bu havuz ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Hem balayı çiftlerine hem de gençlerin ilgisini çeken masaj odaları bulunmaktadır. Masaj ve spa hizmetiyle rahatlayabilir ve kendinizi dinlenmiş hissedebilirsiniz.

Evolve Park Hotel - havuz

Evolve Park Hotel Oda Tipleri

Evolve Park Hotel tek ve çift kişilik oda tipleri ile hizmet vermektedir. Bu otel odalarından size uygun odayı tercih ederek güzel bir tatil yapılabilirsiniz. Oda kahvaltı şeklinde konaklama tipine sahip olan otel, aynı zamanda odalarında kendi mutfağına sahiptir. Bu sayede dilediğiniz yemeği hazırlayabilirsiniz. Oda içerisinde aynı zamanda saç kurutma makinesi, mini bar, mutfak ekipmanları, telefon, televizyon, wifi, banyo-tuvalet, uydu yayını ve merkezi klima sistemi mevcuttur. Standart odalar en fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk için uygundur.

Evolve Park Oda

Evolve Park Hotel Restoran Hizmetleri

Oda kahvaltı konseptine sahip otelde kahvaltı açık büfe şeklinde hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra a la carte restorandan ücretli ve rezervasyonlu olarak da faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir kafesi de bulunmaktadır.

Evolve Park Hotel - restoran