Grand Center Boutique Hotel

Grand Center Boutique Hotel Kıbrıs’ın en özel tatil ve yerleşim yerlerinden biri olan Girne şehrinin tam kalbinde yer almaktadır. Girne Yat Limanına ve Girne Kalesine 2-3 dakikalık mesafede bulunan Grand Center, ayrıca St Hillarion Kalesine 15 dakika, Ercan Havalimanına 40 dakika, Leşkoşa merkeze 30 dakika, Larnaca Havalimanına ise 90 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Şehirle bütünleşmiş, konforlu ve kaliteli hizmetleri ile size keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Grand Center Boutique Hotel lobi

Grand Center Boutique Hotel ve Odaları

Şehir manzarasına sahip delux odaları sizi her gün muhteşem bir manzarayla karşılamaktadır. Her bir detayın düşünüldüğü konforlu odaları 30 ile 40 m2 genişliğe sahip olup odalarda; uydu yayını, saç kurutma makinesi, telefon, banyo, ekstra yatak, televizyon, tüm musluklarda antibakteriyel su (arıtılmış), çift ve tek kişilik yatak, buzdolabı, klima, uyandırma servisi, kasa, 24 saat oda servisi, kablosuz internet erişimi ve klima bulunmaktadır. Dilediğinizde bebek yatağı veya engelli ekipmanları da ilave edilebilmektedir.

Grand Center Boutique Hotel oda

Grand Center Boutique Hotel Restaurant & Bar

Oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren Grand Center, dilerseniz manzaralı terasında dilerseniz de odanız enfes bir kahvaltı keyfi sunmaktadır. Haftanın 7 günü 08.00 ile 16.00 saatleri arasında kahvaltınızı yaparak, güne başlayabilirsiniz.