Havaalanlarında Sıkılanlar İçin Öneriler

Havaalanlarında Sıkılanlar İçin Öneriler

Uçağınız rötar mı yaptı? Yoksa kalkmasına daha saatler mi var? Havaalanları için bir nevi dev bekleme alanları da diyebiliriz. Peki beklerken sıkılmamak için neler yapabiliriz?

Mesela, dergi ya da kitap dışında, çizgi romana olan bir ilginiz var ise, bu durumu kullanarak, yeni çizgi romanlar keşfedebilirsiniz. Hatta bakın, burada da bir şeyler çıktı. Keşfetmek! Evet evet, havalimanlarında şayet uçağınız rötar yaptıysa, ya da beklemeniz gerekiyor ise bir şekilde, sizler için beklemek konusunda çok yaratıcı fikirler verebiliriz. Keşfetmek konusu gerçekten bir havalimanı için önem arz eden bir konudur ve bunu bilmek için, yalnızca farklı dükkanları gezmeniz gerekir. Eğer ilgi alanınıza göre dükkanlar var ise, zaten kesinlikle girmenizi öneriyoruz. Alışveriş yapmasanız dahi, içeride bir sirkülasyon yaratmış olursunuz ve bu da size farklı şeyleri öğrenme konusunda zaman verir. Bizce bir deneyin.

Havaalanlarında Sıkılanlar İçin Öneriler

Havalimanlarında Sakinlik Algısı

Aslında havalimanları ne kadar kalabalık olursa olsun, boyutlarından dolayı ve genişliklerinden dolayı her zaman bir sakinlik algısı yaratır. Bu sayede müşteriler, yolcular hiçbir zaman sistemli bir hareketi kaçırmazlar. Yani söz konusu durum içimizi rahatlatmak, kendimizi daha ferah hissetmek ile ilgili olduğu için, havalimanlarında zaten ekstra bir şey yapmamıza da pek gerek yoktur. Yanınızda kitabınız ya da okuyacak bir şeyleriniz var ise çok iyi. Lakin yok ise, bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan okuma yapabilir, yeni konuların merakınızı cezbettiği noktaları inceleyebilir ve zihninizi besleyebilirsiniz. Zihin, beslendikçe kendini ön plana çıkaran bir olgu olduğundan dolayı, bu kapsamlar dahilinde daha rahat, daha verimli ve daha estetik bir çalışma yapabilirsiniz. Bizim önerimiz, biraz daha sistemli ama doğaçlama çalışmanız olacaktır havalimanları için. Bu durumlara dair önereceğimiz en önemli çalışma, bu olacaktır değerli okurlarımız. Şimdiden keyifli yolculuklar diliyoruz. Zamanı en iyi şekillerde kullanmanız dileğiyle. Eğlenceli ve keyifli bir yolculuk sizleri bekliyor olacak.

Havaalanlarında Sıkılanlar İçin Öneriler