Kıbrıs Balayı Otelleri Detaylı İncelemesi #6: Limak Cyprus Deluxe Hotel

Kıbrıs yeni evli çiftlerin en çok tercih ettiği yerlerden biridir. Bunun sebebi de ilk olarak ülkemizden çok rahat bir şekilde gidilebilmesidir. Pasaport, vize gibi belgeler olmadan sadece T.C. Kimlik Belgenizi göstererek Kıbrıs’a gidebilirsiniz. Kıbrıs’ın bir diğer çekici yanı ise tatil adeta tatil için yaratılmış gibidir. Yaz sezonu oldukça uzundur ve birbirinden lüks otelleri, bitmek bilmeyen eğlenceleri, birçok kültürün bir harmanlanması bu sevimli adayı tatil cenneti haline getirmiştir.

Bu yazı dizimizde Kıbrıs Balayı Otelleri listesini sizlerle paylaşıyoruz. Listemizin altıncı sırasında Limak Cyprus Deluxe Hotel bulunmakta. İsminden de anlaşılacağı üzere ultra lüks bir otel ve emin olun bunu hissedeceksiniz.

Limak Cyprus Deluxe Hotel

Otelin Genel Bilgisi ve Konumu

Limak Cyprus Deluxe Hotel 2018 senesinde hizmete giren oldukça lüks, teknolojik ve modern mimari çizgilere sahip bir tesis. Geniş bir yeşilliğin arasında ve bir yanı denize sıfır olan otelin etrafında manzaranızı bozacak başka hiç bir yapı bulunmuyor. Sanki uçsuz bucaksız yeşil ve mavinin arasında bir tek siz varmış gibi hissedeceksiniz.

Tesis muhteşem bir doğal güzelliğe sahip Gazimağusa’nın Bafra bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine yaklaşık 50 kilometre ve Ercan Havalimanı’na da 65 kilometre mesafede bulunan Limak Cyprus Deluxe Hotel, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, Snack ikramları, gece çorbası açık büfe şeklinde hizmet sunulan “Ultra Her Şey Dahil” konseptiyle misafirlerini ağırlamaktadır. Ayrıca İtalyan ve Uzak Doğu mutfaklarına sahip A’la Carte restoranları da bulunmaktadır.

Tesiste Spa merkezi, Kıbrıs’ın en iyi aquparklarından birine sahip toplam 7 adet su kaydıraklı havuzları, kendine ait plajı ile denize ve havuza doyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oda Tipleri

Otelin, yakın zamanda açılması sebebiyle oldukça modern ve teknolojik olarak misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek toplam 598 odası bulunmaktadır. Bunlar Standart, Standart Large, Deluxe, Aile Odası, Gold Süit, Gold Deluxe, Junior Jacuzzi Süit, Aria King Süit tiplerinde odalardır. Tüm oda tipleri oldukça lüks mobilyalar ile döşendiğini belirtmek isteriz.

Otelin Sanatçı Programları

Kıbrıs tüm sezon boyunca adeta yıldızlar geçidine sahne olan bir yer. Her Kıbrıs oteli gibi Limak Cyprus Deluxe Hotel’de de birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarını izleyebilirsiniz. Bu isimler arasında Ebru Gündeş, Sibel Can, Fatih Ürek, Bülent Ersoy, Funda Arar gibi bulunmaktadır. Hatta 2019 yılbaşı programında otelde Hadise’nin sahne alacağını söylemek istiyoruz.

Otelin Balayı Çiftlerine Özel Ayrıcalıkları

Otelin tüm olanaklarından yararlanabildiğiniz gibi balayı çiftlerine özel olarak;

  • Çiftelere özel pasta,
  • Müsaitlik durumuna göre erken giriş,
  • Oda süslemesi,
  • Özel Karşılama,
  • Odaya meyve ve içecek ikramı,
  • Spa indirim,
  • Turndown servisi,

hizmetleri sunulmaktadır.

Limak Cyprus Deluxe Hotel Oda Fiyatları

Limak Cyprus Deluxe Hotel fiyatları, kış sezonunda düşünürseniz kişi başı gecelik 450 TL ile 500 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Ancak balayı tatili denilince yaz sezonu akıllara geldiği için tabi onu da araştırdık. Yaz döneminde 1 haftalık doğal olarak 2 kişilik bir balayı tatili için sadece konaklama fiyatı 11 bin TL civarındadır. Ancak firmaların Kıbrıs paketleri, Kıbrıs Tur veya Kıbrıs Balayı Paketleri olarak adlandırılan fırsatlarla göz atacak olursanız konaklama+transfer+uçak fiyatlarını 12 bin TL gibi bir fiyata bulabilirsiniz.

Fiyatlar ilk bakışta sizi düşündürebilir ama tüm yazılarımızda söylediğimiz gibi yakalayacağınız bir erken rezervasyon fırsatı ile burada yazdığımız fiyatlardan daha aşağıda bir fiyata tatil yapmanız mümkün.