Kıbrıs Balayı Tesisleri Ayrıcalıkları

Kıbrıs Balayı Tesisleri Ayrıcalıkları

Kıbrıs Otelleri her türlü beklentiye cevap verebilecek birbirinden ayrıcalıklı tesislere sahiptir. Özellikle balayı çiftleri için Kıbrıs renkli bir tatil rotasıdır. Ülke yılın dört mevsimi de tatil için uygundur. Aynı zamanda Kıbrıs’ta yer alan tesislerin büyük bir bölümü balayı otelleri klasmanındadır ve evli çiftlere özel birbirinden cazip alternatifleri barındırır.

Balayı için hem farklı hem lüks ve konforlu hem de ekonomik bir alternatif arayanlar için Kıbrıs ideal bir seçimdir. Elexus, Cratos, Merit, Nuh’un Gemisi, Kaya Artemis gibi birbirinden özel tesisler çiftlerin en özel tatillerini daha keyifli kılmak adına çiftlere unutamayacakları bir tatil vadeder. Kıbrıs otellerinin balayı çiftleri için odaya kahvaltı servisi, oda süslemesi, odaya ikramlar (meyve, çikolata, şarap), müsaitliğe bağlı erken giriş, turndown, müsaitliğe bağlı üst kategori oda, spada indirimli paketler ve daha birbirinden özel ekstraları sunuyor.

Kıbrıs Balayı Tesisleri Ayrıcalıkları

Farklı Deneyimler için

Farklı bir ülkeye gitmek, farklı kültürleri keşfetmek, birbirinden güzel otellerde konaklamak ve sevdiğiniz insanla rüya gibi bir tatil yapmak için Kıbrıs doğru tercih olacaktır. Kıbrıs’ta doğanın büyüsü eşliğinde eğlence, konfor ve huzura dair her şeyi bulacaksınız. Kıbrıs’ta sadece otele bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Birbirinden keyifli aktiviteler için önünüzde birbirinden keyifli seçenek mevcut. Kıbrıs’ın birbirinden keyifli sahillerinde boylu boyuna uzanan bir yürüyüşler yapabilir, adeta el değmemiş bir cennet olan Karpaz’da Dipkarpaz Milli Parkı’nı ziyaret ederek renkli ve çeşitli canlı ailesini görebilirsiniz. Gece kulüpleri, barlar, discolar, casinolar…

Kıbrıs Balayı Tesisleri Ayrıcalıkları

Kıbrıs renkli gece hayatıyla da çok ünlü bir ülkedir. Dilerseniz Kuzey Kıbrıs’ın en popüler yerlerinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.  Tarihi geçmişi ve kültür zenginliği içinse Kıbrıs’a ayrı bir parantez açmak gerekir. Kıbrıs turları ile Kıbrıs’ta gezip görmeniz gereken ve yıllar meydan okuyan onlarca yer var. Sevdiğiniz insanla unutamayacağınız bir tatil yaparken Kıbrıs’ın tarihinde de unutulmaz bir yolculuk yapabilirsiniz. Uçaklı Kıbrıs paketleri ile hem hayalinizdeki balayı otelini hem de ulaşımınızı bir arada satın alın, ekonomik ve lüks bir balayına siz de imza atın.

Kıbrıs Balayı Tesisleri Ayrıcalıkları