Kıbrıs’ta Ayrıcalıklı Bir Tatil: Cratos Premium

Her yıl Tripadvisor üzerinden mükemmellik sertifikası ile ödüllendirilen ve giden konuklarının kusursuz bir tatil yaptıklarını her defasında belirttiği Cratos ile Premium hissetmek ister misiniz? 2010 yılında kurulan ve Premium / Lüks kategorisinde hizmet sunan Cratos Premium, 105 bin metrekare üzerine kurulmuş, bir otelden çok bir yaşam alanı. Denize sıfır konumu ile dikkat çeken tesisin Girne’nin en güzel sahillerine baktığı ve her sabah ayrıcalıklı hissederek, muhteşem bir manzara ile güne başladığınız söylenebilir.

Kıbrıs’ta Ayrıcalıklı Bir Tatil: Cratos Premium

Çocuklarınız için de “Premium”!

Cratos Premium, çocuklarınız için de Premium bir anlayışla geliştirilmiş harika konseptler sunuyor. 12 yaşına kadar olan tüm çocuklar için pek çok eğlence alanı bulunduran, hem sportif hem de gelişimi sağlayacak aktiviteler ile ebeveynlerin içini rahatlatan bu tesiste; 180 metrekarelik harika bir havuz var.

Ana bina içerisinde saat 12’den gece yarısına kadar hizmet veren Huckleberry oyun salonu içerisinde eğlenebilecek minik tatilciler; uzman pedagoglar tarafından gözetim altında ve çocuklarınızı emin ellere bıraktığınıza emin olabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Ayrıcalıklı Bir Tatil: Cratos Premium - cratoys

Cratoys Mini Club içerisinde ise çocuklarınıza uzmanlar tarafından eğitici, öğretici ve eğlenceli aktiviteler sunulabiliyor. Minik tatilcilerin dahi kendilerini özel hissedebileceği bir tesis olan Cratos’ta, 4-12 yaş arası çocukların bakımları tamamen ücretsizken; 0-3 yaş bebek bakımları ücretli olarak sunuluyor.

Cratos Premium ile Balayı Çiftleri İçin Ayrıcalıklı Bir Deneyim

Spa merkezinden dünyaca ünlü casinosuna, havuzlarından dünya lezzetlerini önünüze getirebilen restoranlarına kadar; kusursuz hissedebileceğiniz bir deneyimi sizlere yaşatan Cratos Premium içerisinde, balayı çiftlerini de oldukça mutlu edebilecek hizmetler bulunmakta. Balayı çiftlerine özel olarak müsaitlik durumunda erken giriş ve geç çıkış imkanı verebilen tesis, A’la Carte restoranlarda da öncelik şansını yeni evli çiftlere sunuyor.

Kıbrıs’ta Ayrıcalıklı Bir Tatil: Cratos Premium - balayı

Özel bir karşılama ile Premium hissedebileceğiniz Cratos’ta, odanıza girdiğinizde masalsı bir dünya ile karşılaşıyorsunuz. Sizin için düzenlenmiş harika bir oda, meyve sepetinden şaraba kadar hazırlanmış muhteşem ikramlar; sizi kendinizden geçirmeye kesinlikle yetecektir.

Odaya kahvaltı servisini de balayı çiftleri için sunabilen Cratos spa merkezinde konuklara özel harika indirimler bulunmakta. Müsait olma durumuna göre, bir üst kategori odaya ücretsiz olarak geçiş yapabilme hakkınız da saklı!

Eğlence mi, Huzur mu?

İsterseniz eğlence, isterseniz huzur… Cratos Premium içerisindeyseniz, her şey size özel ve her şey mümkün! Sadece konuklara özel sonsuz maviliğe açılan muhteşem bir özel plajı bulunan tesis, aynı zamanda açık ve kapalı havuzlara da sahip. Eğlenmek isterseniz, hem tesise ait gece kulübünde hem de havuz başı partilerinde bolca eğlenebiliyorsunuz.

Kıbrıs’ta Ayrıcalıklı Bir Tatil: Cratos Premium - sahil

Dinlenme ve ruhunuzu stresten arındırma konusunda ise Cratos Spa, kesinlikle biçilmiş kaftan. Son yılların en çok ilgi gören masajlarını ve terapi biçimlerini uzman terapistler eşliğinde sizlere sunan Cratos, Private Spa konsepti ile çiftleri özel hissettiriyor. Jakuziden saunaya, hamamdan banyoya, buhar banyosundan, masaj odasına kadar Private Spa içerisinde ayrıcalıklı hissetmeniz için her şey hazır.

Paket Tatil Avantajı ile Daha Ekonomik Tatil Fırsatı!

Konaklama tamam, peki uçak biletini ve havaalanından Cratos’a nasıl gideceğinizi mi dert ediyorsunuz? Etmeyin! Transfer ve uçak bileti dahil paketler ile hem çok daha uygun fiyatlara hem de uçak bileti aramakla uğraşmadan tatil planınızı çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız erken rezervasyonlarda ve fırsat kampanyaları dahilinde de, normal sezondan çok daha uygun fiyata ayrıcalıklı bir tatil deneyimini Cratos’ta yaşayabilmeniz mümkün kılınıyor.

Kıbrıs’ta Ayrıcalıklı Bir Tatil: Cratos Premium - cage club

Premium hissetmek, kusursuz ve masalsı bir deneyim yaşamak, bir daha gitmek için can atmak isteyeceğiniz bir tesis mi arıyorsunuz? Tercihiniz, kesinlikle Cratos Premium olmalı.

Görüşmek üzere!