Oasis Hotel Girne

Kıbrıs Girne’de yer alan Oasis Hotel hem kaliteli hizmet içeriği hem de uzman kadrosuyla tüm tatil dönemi içerisinde unutamayacağınız bir tatil imkanı sunmaktadır. Yarım pansiyon hizmet sunan tesis Girne merkeze 4 kilometre, Ercan havalimanına ise 35 kilometre uzaklıktadır. Bünyesinde açık havuz, çocuk havuzu, açık ve kapalı restoran bulunan otelde sevdikleriniz ile beraber ekonomik bir tatil planlayarak tesisin sunduğu kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Gün içerisinde havuzlarda zaman geçirebilir ve kaliteli odalarından dinlenebilirsiniz.

Oasis Hotel Girne genel bölüm havuzlu

Oasis Hotel Hizmet İçerikleri Nelerdir?

Yüzme havuzları ile misafirlerinin eğlenmesine imkan tanıyan Oasis Hotel ayrıca temiz ve bakımlı odaları ile size ev konforunu yaşatmaktadır. İhtiyacınız olabilecek her detayın düşünüldüğü odalarının dekorasyonu oldukça lüks olmakla beraber deniz manzarasına sahiptir. Tesis içerisinde çocuklu aileler için düşünülmüş çocuk havuzu da bulunmaktadır. Bu sayede çocuklarınız da özel havuzlardaki aktivitelere katılım sağlayarak eğlenebilirler. Siz de tatilinizi iyi bir şekilde değerlendirmek isterseniz Oasis Hotel tesisini tercih edebilirsiniz. Tüm hizmet içeriği misafirlerinin en iyi şekilde ağırlanmasına yönelik olarak verilmektedir. Fiyat açısından da uygun olan tesis tüm sorunlar karşısında kurumsal bir çizgiyle yardımcı olmaktadır. Dünya mutfağının seçkin örneklerinin sergilendiği yemekler herkesin damak zevkine uygun olarak hazırlanmaktadır. Balayı çiftlerine yönelik hizmeti ile de ön planda yer alan tesis oda süslemesinden oda kahvaltıya kadar geniş bir hizmet sağlamaktadır.

Oasis Hotel’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Kıbrıs’da kaliteli bir konaklama sağlayarak unutulmaz bir tatil dönemi geçirmek istiyorsanız mutlaka bu oteli tercih etmenizi öneririz. Mimari açıdan gelişmiş özelliklere sahip olan Oasis Hotel dekorasyon ve şıklık açısından da oldukça beğenilmektedir. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir tatil için siz de tercihinizi bu tesisten yana kullanabilirsiniz.

Oasis Hotel Girne restoran bölümü