Oscar Park Hotel

Oscar Park Hotel insanların tatilleri sırasında rahat bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş bir oteldir. Oscar Oteller Grubu zinciri grubuna ait olan otelde birçok hizmet insanlara sunulmaktadır. Bu sayede insanlar rahat ve huzurlu bir şekilde tatillerini devam ettirebilmekte ve otelin içerisinde sunulan imkanlar sayesinde denizden kalan zamanlarında da tatilin keyfini çıkarabilmektedirler. Kıbrıs’ta

Gazimağusa’da kurulmuş olan otel ulaşımın kolay olması sayesinde insanların ihtiyaçlarını çabuk karşılamasına olanak sağlamaktadır. Ercan Havaalanı’na sadece 53 km uzaklıkta olan otel ulaşım imkanlarının fazla olması ile tercih noktası olmuştur. Otelin içerisinde insanlara doğal yaşamı sunan birçok alan bulunmaktadır. Etrafı ağaçlarla kaplı olan otelde insanlara doğal güzellikler sunulmaktadır. Otelin hemen yanında bulunan yürüme yolları ile insanlar sohbet ederek kısa yürüyüşler yapabilir bu yürüyüşleri yaparken doğal yaşamın tadını çıkarabilmektedirler.

Oscar Park Otel - açık alan havuz

Oscar Park Hotel’in İçeriği

Oscar Park Hotel insanlara keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır. Birçok yemek çeşidi ile her damak zevkine uygun yemekleri sunmakta olan otel, çeşitlilik sayesinde insanlara lezzetli bir menü sunmaktadır. Otelin oda kahvaltı servisi de en büyük hizmetlerinden biridir. Bu sayede insanlar odalarından çıkmadan yemeklerini odalarına isteyip yiyebilmektedirler. Bu servisler 0-12 yaş grubu çocuklara ücretsiz olup diğer bireylere belirli ücretler doğrultusunda yapılmaktadır. Bunun dışında otelin güvenliği çok donanımlı sistemlerle yapılmaktadır. Bu sayede insanların herhangi bir zarar uğraması engellenmiş olmaktadır. Bunun dışında otelin insanlara sunduğu daha birçok ayrıcalık bulunmaktadır. Otelin kumsalı insanlara eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır bu kumsal denize çok yakın mesafede olup insanların birbirleriyle eğlenip güneşin sıcağının altında bronzlaşmak için ideal bir ortamdır. Bunun dışında içerisinde bulunan yüzme havuzları ile insanlar gönüllerince yüzüp eğlenebilmektedirler.

Oscar Park Hotel - havuz

Oscar Park Hotel’in Odaları

Oscar Park Hotel içerisinde birçok türden oda bulunmaktadır. İnsanların aile ortamını bulabilecekleri odaları da bünyesinde bulunduran otelde tek kişilik odalar da mevcuttur. İçerisinde 48 delux suite, 4 standart, 6 tek kişilik oda bulunan otelde insanlar kendi durumlarına uygun odaları seçerek bu odalarda kalabilmektedirler. Bunların yanında odaların manzaraları masmavi denizi görmektedir. Havanın serin olması sayesinde insanlar odalarında rahat ve serin bir şekilde kalabilmektedirler. Odalar ev rahatlığını bulabilecekleri yerlerdir. Bu sebeple tatil boyunca bu odalarda rahat bir şekilde kalabileceksiniz.

Oscar Park Hotel - deluxe oda