Tatilde İzlenmesi Gereken 5 Film

Kıbrıs tatilinizde ve diğer tatilde, gündüzleri yüzmenin ve gezmenin yanında, akşamları ne yapacağım diye düşünenler için etkileyici filmler tatili daha da eğlenceli hale getirir. Tatilinize keyif katmak istiyorsanız bu 5 film önerisini mutlaka dikkate alabilirisiniz.

  • Tatilde izlenilmesi gereken 5 film önerisindenilki olan “50 İlk Öpücük” sizi hem güldürecek hem de hüzünlendirecek olan bir Adam Sandler filmi. Her gün hafızası silinen güzel bir kız ve ona aşık olan çapkın bir erkeğin onu hikayesi olan ve romantik komedi de diyebileceğimiz bu filmi sevgilinizle harika bir zaman geçirerek izleyebilirsiniz.
  • Yakın bir arkadaşınızla veya ailenizle izleyebileceğiniz bir dostluk hikayesini anlatan “Can Dostum”, dram ve komedi türünde bir Fransız filmi ve sizi gerçekten çok etkileyecek olan bu filmin konusu gerçek hayattan uyarlamadır. Komik ve aynı zamanda duygusal olan bu dostluk, zengin ve felç olan Philippe ve genç bir göçmen olan Driss’in arasında geçer.
  • Komedi, drama ve romantiği birleştiren ve bir insanın saflığını ve dürüstlüğünü en iyi şekilde gösteren “Forrest Gump”filmi, sizi asla unutamayacağınız bir dünyaya davet ediyor. “Koş Forrest koş” ve “ Aptal olabilirim ama aşkın ne olduğunu ben de biliyorum” replikleri belki de aklınızdan hiç silinmeyecek. Hayatta önemli olan bir insanın IQ derecesi değil, kalbindeki sonsuz dürüstlük ve saflıktır ve umut olduğu sürece hiçbir şey imkansız değildir.

Tatilde İzlenilmesi Gereken Animasyon Filmler?

Animasyonlar sadece çocuklar için değil, yetişkinlerin de eğlenerek izlediği filmlerdir. Sizi büyük bir ilgiyle içine çekecek olan “Coco” filmi, müziğe meraklı olan Meksikalı Miguel adlı bir çocuğun ve müzisyenlerden nefret eden ailesinin arasında geçer. Miguel müzik sevdasından vazgeçmez ve birden kendisini Ölüler Diyarı’nda bulur; işte ondan sonra maceralar başlar. Ailecek de izleyebileceğiniz ve görsellik ve müzikleriyle büyüleyici olan bu filmi tatilde mutlaka izlemelisiniz.

Son olarak ,“Mary ve Max”, ailenizle birlikte izleyebileceğiniz muhteşem bir animasyon. Ortak noktaları olmayan Mary ve Max mektup arkadaşlarıdır ve sürekli birbirlerine düşüncelerini duygularını yazarlar. 44 yaşında olan Max obez bir New York’ludur; Mary ise yaşında ve Avustralya’lıdır.  Tatil veya balayı dönemindeyseniz, patlamış mısırlarınızı ve mendillerinizi hazırlayıp eşinizle bu eşsiz filmin keyfini çıkarın.